K Optik - rodinná optika má v názve spomenuté slovo "rodinná". Je totiž dielom celej jednej rodiny, kde sa jak veľkí tak malí pričinili o vybudovanie vlastnej očnej optiky. Každého z nás to stálo úsilie, preto sme dnes na našu "RODINNÚ OPTIKU" patrične hrdí. Nájdete u nás vyškolený, milý personál, ktorý sa vám bude ochotne venovať. Zárukou spôsobilosti je 13 ročná prax očného optika v obore, skúsenosť, že nič si nezaslúži vašu pozornosť viac, než vaše oči.Nie sme len štandartnou očnou optikou...
  • u nás tvoríme nielen evidenciu zákazníka, ale aj históriu zmien Vášho oka za obdobie, čo navštevujete našu optiku. Pomáha nám to vedieť o Vašom stave viac, podchytíme degeneratívne zmeny Vašich očí.

  • jedinečný systém call me: Nechajte kalendár na nás... Osobne zavoláme každému zákazníkovi, ako náhle nás náš systém upozorní na čas preventívnej prehliadky Vášho zraku. Túto službu majú naši zázkazníci bezplatne.

  • Nie sme len "predajcami"... Sme poradcami a personálom, ktorý pozná stav Vášho zraku a Váš vkus a preto vieme poradiť tým správnym smerom, ako zostaviť pre Vás okuliare na mieru.

  • osobitý prístup k deťom... Nakoľko je práca s detičkami dôležitá pre ich ďalší vývoj naša optika má na to patrične špecializovanú očnú lekárku s dlhoročnou praxou. Ukážeme im, ako mať rady svoje okuliare a ako sa o ne patrične starať.

  • pre našich zákazníkov poskytujeme nadštandardné služby týkajúce sa vyšetrenia zrakovej ostrosti, ako aj zraku, meranie tlaku a vyšetrenie očného pozadia očným lekárom.

  • bez akciových kupónov v peňaženke: U nás má automaticky Váš rodinný príslušník zľavu. Ako ,,RODINNÁ OPTIKA,, je v našom záujme postarať sa aj o Vašich blízkych, formou zliav pre Vaše rodiny- nechceme Vás obťažovať akciovými letákmi.

Created by Towdy